12 września 2012

Nowa Castorama w Poznaniu


Tę sieć marketów zna chyba każdy z Czytelników bloga. Obecna w Polsce od 15 lat zwiększa sukcesywnie liczbę sklepów. W tej chwili jest to już niemal 70 placówek w całej Polsce. Przed kilkoma tygodniami otwarto nowy market w Swarzędzu pod Poznaniem, a dzisiejszy dzień upłynął pod hasłem nowego otwarcia marketu na poznańskim Górczynie.
Dla Poznaniaków jest to stary-nowy market, bowiem w tym miejscu od lat istniał sklep Brico Depot - to także marka Grupy Kingfisher, właściciela Castoramy. 

Jakie zmiany czekają na klientów po nowym otwarciu? Podstawowa to rebranding, którego początki rozpoczęły się kilka miesięcy temu. Wnętrze marketu zostało zaaranżowane na nowo, powstały działy, nieobecne w markecie dawniej, a w sklepie pojawiła się możliwość wypożyczenia narzędzi.

Dział oświetlenia...
oraz ogród, to...
...działy niedostępne wcześniej dla klientów Brico Depot.
Niektóre działy, jak chociażby ogród, będą rozbudowywane w najbliższej przyszłości. Ci, którzy robią zakupy w innych lokalizacjach, także na Górczynie znajdą marki własne Castoramy: MacAllister, Sparky, Perfomance Power, etc.

Black&Decker, zielony Bosch, MacAllister, Sparky, Dedra i wiele innych - każdy majsterkowicz powinien znaleźć coś dla siebie.
W związku z nowym otwarciem market przygotował gazetkę z produktami w promocyjnych cenach. Pośród sklepowych alejek Pan Fleks odnalazł także sporą wyspę z narzędziami Boscha - można było dokładnie zapoznać się z ich możliwościami, a ewentualne pytania zadać specjaliście z Boscha.

Zielono mi, czyli pokaz narzędzi Boscha. O wszystko można było zapytać przedstawiciela koncernu Bosch...
...a udostępnione narzędzia dokładnie obejrzeć.

Godziny otwarcia marketu, a także numery kontaktowe i mapkę dojazdową znajdziecie na stronie domowej Castoramy. Strona domowa właściciela sieci, Grupy Kingfisher, jest dostępna pod adresem: http://www.kingfisher.com/

Pan Fleks dziękuje serdecznie Dyrekcji Marketu za możliwość wykonania zdjęć na terenie sklepu

3 komentarze:

  1. Witam trafiłem na tego bloga i bardzo mi się podoba. Chciałbym zrobić komodę własnej roboty z surowego drewna. Czy mógłbyś polecić mi jakąś literaturę dla laika w której znajdę techniki, jakieś projekty itp? Posiadam zdolności manualne jednak stolarstwo jest dla mnie dosyć nowym wyzwaniem które mnie bardzo ciekawi.

    Pozdrawiam serdecznie Paweł

    OdpowiedzUsuń

Blog został przeniesiony na www.PanFleks.pl. Jeśli masz ochotę wziąć udział w dyskusji, zapraszam pod nowy adres.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...