6 lipca 2012

Urodziny Bricomana, czyli Poznań świętuje


Majsterkowicze i zawodowcy mają od dzisiaj okazję do świętowania, bowiem jeden z poznańskich marketów budowlano-remontowych obchodzi 4 urodziny, a impreza potrwa aż trzy dni: od czwartku do najbliższej soboty. Bricoman, bo o tym sklepie mowa funkcjonuje w Poznaniu od kilku lat. Do niedawna była to sieć znana jedynie Poznaniakom i Warszawiakom, ponieważ przez długi czas były to jedyne lokalizacje w Polsce. W tej chwili sklepy należące do Groupe Adeo (m.in. Leroy Merlin) są cztery.

Co czeka w trakcie trzech urodzinowych dni na odwiedzających market? Całkiem sporo. Oprócz porannej kawy i słodkości możemy wziąć udział w licznych konkursach (m.in. na najdłuższy paragon), możemy także dostać bonus w postaci 100 złotych na zakupy w internetowym sklepie. Tradycyjnie już (tak jak podczas poprzednich dni urodzinowych) w markecie można wylicytować różne produkty już od złotówki.

Kto będzie miał najdłuższy paragon? To jeden z konkursów, jakie sklep organizuje w związku z czwartymi urodzinami.

Dodatkowa, urodzinowa "stówka" - tym razem to solenizant daje nam prezenty! ;-)

Jeśli ktoś z Was nie lubi kawy, pączków, ani tortu, nie interesuje go generowanie najdłuższego paragonu i tak powinien w wolnej chwili odwiedzić Bricomana. W sklepach sieci znajdziecie spory wybór narzędzi (zarówno elektro, jak i ręcznych) takich marek jak Bosch, Makita, Ryobi, Graphite, Kress, AEG, materiały budowlane i wykończeniowe. Pan Fleks często zagląda do Bricomana w poszukiwaniu suchego i struganego drewna (np. olchowe sztachety na kuchenny stół opisywany w jednym z poprzednich postów), a ostatnio trafił na ostatnie sztuki wkrętarek AEG w bardzo atrakcyjnej cenie. Ci, którzy prowadzą firmę mogą skorzystać z programu partnerskiego VIP - szczegóły znajdziecie na stronie marketu. To jak, Warszawiacy i Poznaniacy? Mamy już zaplanowany weekend? ;-)

PS Sto lat, Bricomanie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został przeniesiony na www.PanFleks.pl. Jeśli masz ochotę wziąć udział w dyskusji, zapraszam pod nowy adres.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...