24 lipca 2011

Elektronarzędzia STAYER, czyli odwiedziny w Północnej Grupie Narzędziowej


W trakcie jednej ze swoich cotygodniowych podróży po Polsce, Pan Fleks zapuścił się na Warmię i Mazury, gdzie swoją siedzibę ma Północna Grupa Narzędziowa. Zielone Płuca Polski to także narzędziowe zagłębie. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że przynajmniej połowa z Was, drodzy Czytelnicy, zakupiła swoje narzędzia właśnie w PGN - bezpośrednio lub poprzez sieć sprzedaży. 

PGN to spółka z niemal ćwierćwieczną tradycją. Przez ten czas stała się bardzo mocnym graczem na rodzimym rynku elektronarzędzi. Aktualnie Grupa działa na terenie obejmującym niemal 1/3 powierzchni Polski. Według danych PGN, Grupa dostarcza narzędzia do ponad czterystu sklepów, a w swojej ofercie ma ponad 60 marek. Większość z nich zapewne znacie: Hitachi, Makita, Skil, Bosch, etc. PGN to także wyłączny dystrybutor elektronarzędzi marki Stayer - stosunkowo młodej marki elektronarzędzi profesjonalnych. Więcej informacji o elektronarzędziach Stayer przeczytacie na stronie domowej, a w niedalekiej przyszłości także na blogu www.PanFleks.pl


Najnowszym przedsięwzięciem Północnej Grupy Narzędziowej jest sklep dla odbiorców detalicznych


PanFleks dodaje do "Ulubionych" - do czego zachęcam także Was - szczególnie, że to właśnie poprzez wspomnianą stronę można kupić narzędzia Stayer. Oprócz tego sklep prowadzi liczne promocje związane z poszczególnymi markami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został przeniesiony na www.PanFleks.pl. Jeśli masz ochotę wziąć udział w dyskusji, zapraszam pod nowy adres.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...