26 kwietnia 2012

Akademia Pana Fleksa - czyli Pan Fleks i Dzień Dziecka


Mam dla Was dzisiaj zagadkę: 

Co łączy Pana Fleksa, Iwonę Guzowską, Pawła Zawitkowskiego i Annę Marię Wesołowską?

Hmmmm, pomyślmy...Pan Fleks jest bokserem! Nieeee....nie to. To może: Pan Fleks orzeka równie sprawiedliwie, co sędzia Anna Maria Wesołowska? Nieeee, chociaż jest bliski mistrzostwa.... No dobrze, podpowiem Wam. Otóż 2 czerwca, w Poznaniu, na Termach Maltańskich odbędzie się impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka, przez redakcję czasopisma "Mój przedszkolak". Program spotkania jest bardzo interesujący: sędzia Anna Maria Wesołowska opowie jak rozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie, mówić im o ich prawach i chronić przed zagrożeniami. Iwona Guzowska podpowie jak rozwijać w dzieciach miłość do sportu, znany fizjoterapeuta, Paweł Zawitkowski, wyjaśni jak dbać o prawidłowy rozwój dziecka, a Pan Fleks...Pan Fleks poprowadzi zajęcia z majsterkowania w ramach Akademii Pana Fleksa ;-)

Impreza jest pomyślana w ten sposób, by zarówno dzieci jak i dorośli znaleźli w jej trakcie coś dla siebie. Podczas gdy rodzice będą mieli okazję wysłuchać wykładów, ich pociechy będą miały możliwość nabyć praktyczne i przydatne w dorosłym życiu umiejętności. 

Pełen program znajdziecie na stronie Akademii: http://www.mojprzedszkolak.com.pl/o-akademii-mojego-przedszkola.html

Warto wspomnieć, że udział w Akademii jest bezpłatny, należy jednak pamiętać, aby zarejestrować się na stronie projektu i zawczasu zapisać siebie oraz dzieci na interesujące zajęcia. Wolne miejsca jeszcze są, Pan Fleks przewidział atrakcje zarówno dla małych majsterkowiczów, a także majsterkowiczek. Póki co nie mogę Wam zdradzić wszystkich szczegółów, ale Przyjaciele Pana Fleksa zadbali też o drobne upominki dla dzieciaków ;-)

To jak, widzimy się 2 czerwca, w Poznaniu, na Termach Maltańskich? Będę na Was czekał! ;-)
1 komentarz:

  1. "Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Organizatora termin Akademii Mojego Przedszkolaka, która miała odbyć się 2 czerwca 2012 roku w Poznaniu, uległ zmianie. Informacja o nowym terminie zostanie podana póżniej. Przepraszamy za zaistniałą sytuację." - hmm?

    OdpowiedzUsuń

Blog został przeniesiony na www.PanFleks.pl. Jeśli masz ochotę wziąć udział w dyskusji, zapraszam pod nowy adres.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...