19 sierpnia 2011

Pan Fleks na zakupach, czyli elektronarzędzia DeWalt


Nie ma przyjemniejszej rzeczy niż zakupy, prawda? PanFleks odkrył właśnie, jak wielką przyjemność sprawia wyposażanie warsztatu, co będzie oczywiście miało swoje konsekwencje na blogu ;-) 
Przed kilkoma dniami kurier przywiózł całą masę nowych zabawek, o których już wkrótce napiszę nieco więcej. Wybór padł na elektronarzędzia DeWalt, czyli dość popularną u nas markę. Pan Fleks wzbogacił się o młot elektropneumatyczny D 25323 K, laser krzyżowy DW 087 K oraz statyw DE 0841 i wkrętarkę do płyt G-K DW 274. W przesyłce znalazł się także uniwersalny detektor PDO Multi Boscha. 

Ponieważ Pani Fleksowa już od dłuższego czasu domaga się niewielkiego remontu, pojawiła się okazja, by nowy nabytek przetestować w warunkach bojowych. W najbliższym czasie dowiedzie się jak wykonać podwieszany sufit z płyt kartonowo-gipsowych, a także jak postawić ściankę działową. Dodatkowo będzie oczywiście o tym, jakich narzędzi używać przy tego rodzaju pracach.  

Dla wszystkich, którym doskwiera brak ulubionego sklepu narzędziowego on-line mała podpowiedź: Pan Fleks poleca z całego serca sklep narzedzia-online.pl. Szybka wysyłka, całkiem dobre ceny, a także kapitalan sprawa - kompetentni doradcy na Live-Chacie! Pomimo, że Pan Fleks unika promowania na blogu konkretnych sklepów, dla tego jednego robię wyjątek ;-)  2 komentarze:

  1. Życzę szczęścia przy testowaniu na przyszłości polecam zrobić zakupy w firmie Ataszek (www.ataszek.pl) mają tam spory wybór elektronarzędzi i nie tylko wszystko wysokiej jakości warte przetestowania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Proponuję zrobić test wkrętarki sieciowej Skill 6223. To b. ciekawy pomysł Skila, który wyszedł z założenia, że nie wszyscy potrzebują wkrętarek akumulatorowych. Moim zdaniem znaleźli pewną niszę i ją testują. Ponieważ nigdzie w necie nie ma dobrego testu tej wkrętarki było by miło gdyby Pan Flex wziął ją na warsztat i przede wszystkim zamieścił zdjęcia modelu ze zdjętą obudową. Ciekawe czy najważniejsze elementy tej wkrętarki są wykonane z metalu czy z plastiku. Ta wkrętarka moim zdaniem może być swietnym wyborem dla majsterkowiczów, którzy sporadycznie korzystają z wkrętarek bo nie ma ryzyka rozładowania akumulatorów. Ciekawe kiedy inne firmy też wypuszczą coś takiego na rynek. Na razie jest tylko Skill...

    OdpowiedzUsuń

Blog został przeniesiony na www.PanFleks.pl. Jeśli masz ochotę wziąć udział w dyskusji, zapraszam pod nowy adres.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...