17 października 2011

Podróże Pana Fleksa - Lange Łukaszuk


Pomimo, że Panu Fleksowi daleko do Premiera Tuska, a i fleksowy pojazd nie wygląda jak tuskobus, to od czasu do czasu wypuszcza się w Polskę, aby przekonać się na własne oczy, jak wygląda ogólnopolski rynek narzędzi. W ramach podróży (które podobno kształcą) Pan Fleks zahaczył o stolicę Dolnego Śląska, a konkretnie miejscowość Byków pod Wrocławiem, gdzie swoją siedzibę ma Lange Łukaszuk - dystrybutor i wyłączny przedstawiciel takich marek jak Kress, Wolfcraft czy Steinel. 

LŁ jest obecny na naszym rynku od ponad 20 lat. We wspomnianym Bykowie znajduje się "centrum dowodzenia" firmy, magazyn, a także główny serwis, czego Pan Fleks nie omieszkał utrwalić na zdjęciach. Jak na miłośnika Wolfcrafta przystało, Pan Fleks obejrzał i dotknął niemal wszystkiego, co ma na sobie zielony emblemat. Trzeba w tym momencie przyznać, że oferta zarówno Wolfcrafta, jak i innych marek jest niezwykle bogata. Firma dysponuje magazynem wysokiego składowania, a na spacer po wszystkich zakamarkach LŁ wypada zarezerwować sobie przynajmniej jeden dzień.


Na zdjęciach ścianka Wolfcrafta oraz fragment magazynu. 


Lange dysponuje na miejscu serwisem oraz magazynem części zamiennych.


Spośród znanych majsterkowiczom marek dystrybuowanym przez Łukaszuka, warto wymienić Proxxona (narzędzia ręczne i mikronarzędzia), Kressa (3 lata gwarancji, a także zaledwie kilka modeli narzędzi produkowanych poza Niemcami), Perlesa oraz Steinela (technika oświetleniowa, opalarki). Jest bardzo prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości Pan Fleks będzie miał możliwość przetestowania kilku narzędzi wspomnianych marek.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został przeniesiony na www.PanFleks.pl. Jeśli masz ochotę wziąć udział w dyskusji, zapraszam pod nowy adres.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...