16 czerwca 2010

Pan Fleks mówi: "Dzień dobry!"

Pan Fleks to blog o majsterkowaniu. To także źródło ciekawych porad oraz nietuzinkowych projektów, których stworzenie wymaga wprawdzie mniej lub bardziej skomplikowanych narzędzi, ale przede wszystkim zapału i odrobiny wolnego czasu. Intencją autora jest pokazać, jak z całkiem zwyczajnych i ogólnodostępnych materiałów wykonywać proste zabawki i meble do domu lub ogrodu, mając jednocześnie pełną świadomość ich jakości i przydatności.

W miarę możliwości na stronie www.PanFleks.pl będą się pojawiały testy elektronarzędzi: będą to opisy subiektywne, bo konkretnego użytkownika. Zamysłem autora bloga jest jednak przeprowadzać testy, które zweryfikują marketingową informację o danym produkcie, do czego autor bloga (marketingowiec i pasjonat elektronarzędzi) czuje się w pełni uprawniony. Testy będą prowadzone przy okazji konkretnych projektów, po to, aby pokazać wady i zalety danego urządzenia w konkretnym zastosowaniu. 

Pan Fleks, jako wielki miłośnik wiedzy i praktyki, postara się korzystać z danych udostępnianych przez producentów narzędzi i osprzętu, ale tylko i wyłącznie po to, aby w sposób ogólny przedstawić daną rzecz - resztę zweryfikuje praktyka ;-)

1 komentarz:

Blog został przeniesiony na www.PanFleks.pl. Jeśli masz ochotę wziąć udział w dyskusji, zapraszam pod nowy adres.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...